ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14193161
nr 1419 3161
Intarsia, mahogny. 146x60cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:55:40
20/9 07:24:56